Úvodní stránka → Novinky

Novinky

konečně fotky ze soboty.. a taky video..

..tak konečně máme a uveřejňujeme fotky ze soboty. Autorem fotek je Láďa Duchoň, myslím, že se mu dost povedly. A Bohdan Bláhovec ještě pro Respekt udělal moc hezkou videoreportáž. dočti to »

..tak a je po všem..:)

Festival, který jsme chystali více než rok, dnes dopoledne po afterparty se skupinou Kokrhelband skončil.. Všechno dopadlo výborně včetně počasí, které nám včera opravdu přálo. Jsme unavení, ale spokojení. Fotogalerie ze včerejšího závěrečného koncertu budeme umisťovat na naše stránky zítra. dočti to »

Hlasování ankety ukončeno..

V o půlnoci z 19.-20.6.2009 bylo na partnerském večeru slavnostně ukončeno hlasování v anketě „Český papaláš“. Výsledky ankety dočti to »

Fotogalerie – úterý

..několik fotek z vernisáže a z koncertu, který následoval.. dočti to »

Tak FPP už jede – pondělí

V pondělí 15.6.09 ve 20h začal Festival politické písně 2009. Stručné informace a fotky z jednotlivých dní doprovodného programu přikládáme. Obsáhlejší informace najdete v sekci „Napsali o nás“. dočti to »

Videoklip k vernisáži výstavy kreseb Pavla Reisenauera

Nabízíme k nahlédnutí klip, který se bude promítat 19.6. od 17:00h při vernisáži výstavy kreseb Pavla Reisenauera na náměstí Budovatelů na informační LED obrazovce Města Sokolov. Klip je na motivy písně „Bezvadnej chlap“ od skupiny Vltava..:) Je to pecka. dočti to »

„Vajíčkáři“ se připojili k myšlence FPP

Matěj Forst a Lukáš Botka, strůjci „vaječného protestu“, se rozhodli podpořit myšlenku festivalu tím, že sami navrhnou a osobně vyrobí věcné ceny pro letošní vítěze ve všech kategoriích ankety „Český papaláš“. Detaily budou zveřejněny na tiskové konferenci 9.6.2009 v Praze. dočti to »

Nejen papaláši ve výlohách

Tak dnes už to opravdu začalo. V Sokolově na náměstí Budovatelů se objevily ve výlohách mezi salámy, obuví, drogistickým zbožím nebo spotřební elektronikou karikatury Pavla Reisenauera. Vernisáž výstavy proběhne 19.6.2009 v 17h. dočti to »

Úžasná tílka FPP

Dnešním dnem jsme na naše stránky umístili stránku, kde se dá koupit opravdu netradiční originální kousek, který jinde nepořídíte. dočti to »

Videopozvánka na FPP

..tak dnes jsme na našich stránkách uveřejnili video pozvánku na FPP. Máme z ní velkou radost, tak se mrkněte, jestli se nám povedla… dočti to »

Startuje anketa „Český papaláš“

Dlouho očekávaná anketa „Český papaláš“ byla dnešním dnem odstartovaná. Doufáme, že Vás pobaví, i když není to vždycky zábavné čtení. Má tři kategorie – „Skokan roku“, „Prasárna roku“ a hlavní kategorii „Český papaláš“. Popis kategorií a jednotlivé nominace jsou na stránkách ankety. Výsledky ankety budou vyhlášeny ve finále festivalu, na open air koncertu 20.6.2009 v So­kolově moderátorkou Ester Kočičkovou. dočti to »

Novinky

konečně fotky ze soboty.. a taky video..

24. červen 2009 07:59 ..tak konečně máme a uveřejňujeme fotky ze soboty. Autorem fotek je Láďa Duchoň, myslím, že se mu dost povedly. A Bohdan Bláhovec ještě pro Respekt udělal moc hezkou videoreportáž.

..tak a je po všem..:)

21. červen 2009 17:01 Festival, který jsme chystali více než rok, dnes dopoledne po afterparty se skupinou Kokrhelband skončil.. Všechno dopadlo výborně včetně počasí, které nám včera opravdu přálo. Jsme unavení, ale spokojení. Fotogalerie ze včerejšího závěrečného koncertu budeme

Hlasování ankety ukončeno..

20. červen 2009 00:59 V o půlnoci z 19.-20.6.2009 bylo na partnerském večeru slavnostně ukončeno hlasování v anketě „Český papaláš“. Výsledky ankety

Napsali o nás

Web Festivalu politické písně bude archivovat Národní knihovna

24.6.2009 – Finanční noviny.cz (Ekonomický server ČTK) – Internetové stránky obnoveného Festivalu politické písně Sokolov si vybrala Národní knihovna do svého archivu webových stránek. Archiv slouží k ukládání zajímavých a významných

Skokanky roku dostanou vejce poštou

20.6.2009 – Sokolovský deník – Na zásilku se mohou těšit Olga Zubová s Věrou Jakoubkovou

Paroubková převzala za manžela cenu pro Papaláše roku

20.6.2009 – České noviny.cz – Sokolov – Cenu za vítězství v internetové anketě o Papaláše roku, kterou vyhlásili organizátoři obnoveného Festivalu politické písně Sokolov, dnes v tomto městě za svého manžela

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Ester Kočičková

Týdeník RESPEKT

Transparency International

Inventura demokracie

Karlovarská rocková mapa

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

náhled tisku | tisknout | nahoru

Respekt Karlovarský kraj Město Sokolov Mladá Fronta Dnes Investon s.r.o. Student Agency Radio Beat

2009 – 2010 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia