Úvodní stránka → Diskuse – ohlasy

Diskuse – ohlasy

Na této stránce chceme uveřejňovat vaše ohlasy, náměty.. Pokud budete chtít diskutovat, pojďte do toho..:) Pište dotazy, co vás zajímá, pište názory, postřehy, co vás napadne. Budeme rádi, pokud uvedete vaše jméno, popřípadě odkud jste.

Vaše příspěvky pište na adresu info@fpp-sokolov.cz , do předmětu mailu napište prosím „příspěvek"

Už nám několik zajímavých mailů dorazilo, zde jsou, včetně případných reakcí.

děkujeme všem . . .

Bylo to naprosto úžasné…Výběr kapel dokonalý, myslím, že jste pokryli skoro všechny žánry hudby, a tak si každý mohl najít to své. dočti to »

Hezký den, mám jeden návrh. Souhlasím s pořadateli ankety, že zakládat novou kategorii kvůli dámám jako je paní Zubová nebo Jakubková je asi zbytečné. dočti to »

Prosím, nemohli byste mimo „prasárna roku“ apod. založit ještě něco podobného pro pana Ratha?! dočti to »

. . . režii máme vlastní

Vaše iniciativa příliš okatě jde v režii ODS a zaměřuje se na její podporu,takže anketa je nedůvěryhodná dočti to »

. . . děkujeme za podporu

Dobrý večer, můj obdiv všem, kteří se na přípravě a obrodě festivalu podíleli! dočti to »

Výborný nápad hodný následování ! Jenom je těžké v každé kategorii vybrat jednoho . „Ocenění“ by si zasloužili všichni zůčastnění , ale i mnoho dalších. dočti to »

. . . chodíme do práce, máme co dělat o víkendu, ale tohle nás baví . . .

Vazeni, opet se potvrzuje, ze uz nejen Prazaci, ale i vy Češi jste asi spadli z Marsu a zijete v jinem svete. dočti to »

děkujeme, budeme se snažit . . .

Vážení, celá akce je výborný nápad, je to jedna z vynikajících forem, jak vylepšit stav naší politiky a také trochu lidem otevřít oči, že vše není takové jak se prezentuje. dočti to »

Skvělé- držím všechny palce této akci! Jen mám obavu- jak budete Paroubkem označeni! Ale to vám muže být fuk! Alespon vám to doporučuji! dočti to »

Jen škoda, že se nedá dát hlas pro více papalášů a prasáren..Díky za skvělou anketu :o°)) dočti to »

..děkujeme..:)

Dobrý den pane Balatko, jsem ročník ´59 a tu pravou FFP jsem zažil. „Větralo si tam plíce“ mnoho našich interpretů populární, rockové, ale i folk-tramp-country muziky. Nebudu je zde vyjmenovávat. V Sokolovském okrese to bývala větší událost, než-li oslavy bolševického 1.Máje. dočti to »

milé..

Dobrý den, jsem se u Vaší ankety docela zasmál, trefili jste to. Připadá mi, že už to naši rádobypolitici opravdu přehánějí. Jiří dočti to »

12

Novinky

konečně fotky ze soboty.. a taky video..

24. červen 2009 07:59 ..tak konečně máme a uveřejňujeme fotky ze soboty. Autorem fotek je Láďa Duchoň, myslím, že se mu dost povedly. A Bohdan Bláhovec ještě pro Respekt udělal moc hezkou videoreportáž.

..tak a je po všem..:)

21. červen 2009 17:01 Festival, který jsme chystali více než rok, dnes dopoledne po afterparty se skupinou Kokrhelband skončil.. Všechno dopadlo výborně včetně počasí, které nám včera opravdu přálo. Jsme unavení, ale spokojení. Fotogalerie ze včerejšího závěrečného koncertu budeme

Hlasování ankety ukončeno..

20. červen 2009 00:59 V o půlnoci z 19.-20.6.2009 bylo na partnerském večeru slavnostně ukončeno hlasování v anketě „Český papaláš“. Výsledky ankety

Napsali o nás

Web Festivalu politické písně bude archivovat Národní knihovna

24.6.2009 – Finanční noviny.cz (Ekonomický server ČTK) – Internetové stránky obnoveného Festivalu politické písně Sokolov si vybrala Národní knihovna do svého archivu webových stránek. Archiv slouží k ukládání zajímavých a významných

Skokanky roku dostanou vejce poštou

20.6.2009 – Sokolovský deník – Na zásilku se mohou těšit Olga Zubová s Věrou Jakoubkovou

Paroubková převzala za manžela cenu pro Papaláše roku

20.6.2009 – České noviny.cz – Sokolov – Cenu za vítězství v internetové anketě o Papaláše roku, kterou vyhlásili organizátoři obnoveného Festivalu politické písně Sokolov, dnes v tomto městě za svého manžela

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Ester Kočičková

Týdeník RESPEKT

Transparency International

Inventura demokracie

Karlovarská rocková mapa

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

náhled tisku | tisknout | nahoru

Respekt Karlovarský kraj Město Sokolov Mladá Fronta Dnes Investon s.r.o. Student Agency Radio Beat

2009 – 2010 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia