Možnost brigády

Děkujeme všem, kteří chtěli přijít, zejména potom těm, kteří přišli a pomáhali. Těšíme se příště.

---

Při slově „brigáda" by možná mohlo nejednoho z návštěvníků webových stránek napadnout, že by si mohli výrazně finančně přilepšit. Pravdou ale je, že naše brigády jsou téměř v duchu totalitních pracovních sobot, kdy naši rodiče radostně a bujaře zametali a hrabali prostory před paneláky.. z čiré radosti z práce..:)

No, dost ironie.. FPP je nízkorozpočtová a nezisková záležitost. Organizátoři organizují FPP ve svém volnu a zdarma. Peníze získané na samotné konání akce poskytli partneři, kraj a Město Sokolov. Takže vyzýváme další „blázny", kteří jsou ochotni věnovat svůj volný čas, svoje nápady, organizační potenciál, hrubou sílu či jen prostou a vzácnou dobrou vůli.

Potřebujeme lidi, kteří by byli schopni pomoct v těchto oblastech:

Na pátek 19.6. odpoledne spolehlivé a silné jedince pro pomoc při stavbě pódia, mobilního oplocení části za pódiem. (placeno hodinovou sazbou 50,–Kč)

Na sobotu 20.6. spolehlivé a příjemné jedince ku pomoci spolehlivému a příjemnému realizačnímu týmu při konání hlavního programu – pomoc při organizaci a jako „pečovatele" o účinkující  umělce, kteří přijedou z různých končin, zkrátka být kapelám k ruce („placeno" dobrým pocitem, setkáním se zajímavými lidmi a také pobytem v uzavřené zóně za podiem, kde bude zdarma občerstvení a nápoje ve výši cca 150,–Kč)

Na neděli 21.6. dopoledne spolehlivé a silné jedince pro pomoc při následném rozebrání pódia a mobilního oplocení. (placeno hodinovou sazbou 50,–Kč)

Na neděli 21.6. jedince na úklid areálu. Úklid po akci  je poměrně neatraktivní činnost. Proto jsme si dovolili zatraktivnění této práce ohodnocením 80,–Kč/h aspoň „na svačinu" nebo na cestu domů pro ty, kteří přepálí sobotní večer..:) Doufáme, že účastníci nezanechají po sobě až takový „bordel" a budou respektovat jednak naší nízkorozpočtovost a jednak vnímat všudypřítomné odpadkové koše. Přesto bude potřeba prostor na Bohemce uklidit.

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete bez obav e-mail s uvedením, zda máte zájem o dobrovolnou pomoc nebo placenou brigádu s Vaším kontaktem (jméno, e-mail, telefon), abychom Vás mohli informovat o termínu informační schůzky, kde bude proveden také finální výběr pro jednotlivé činnosti.

P.S.: V areálu open-air koncertu bude pro „přespolní" stanové městečko,

Kontakt:

Michaela Reichlová, mreichlova@fpp-sokolov.cz,
mobil: 603 219 537.

Předem děkujeme.

Novinky

konečně fotky ze soboty.. a taky video..

24. červen 2009 07:59 ..tak konečně máme a uveřejňujeme fotky ze soboty. Autorem fotek je Láďa Duchoň, myslím, že se mu dost povedly. A Bohdan Bláhovec ještě pro Respekt udělal moc hezkou videoreportáž.

..tak a je po všem..:)

21. červen 2009 17:01 Festival, který jsme chystali více než rok, dnes dopoledne po afterparty se skupinou Kokrhelband skončil.. Všechno dopadlo výborně včetně počasí, které nám včera opravdu přálo. Jsme unavení, ale spokojení. Fotogalerie ze včerejšího závěrečného koncertu budeme

Hlasování ankety ukončeno..

20. červen 2009 00:59 V o půlnoci z 19.-20.6.2009 bylo na partnerském večeru slavnostně ukončeno hlasování v anketě „Český papaláš“. Výsledky ankety

Napsali o nás

Web Festivalu politické písně bude archivovat Národní knihovna

24.6.2009 – Finanční noviny.cz (Ekonomický server ČTK) – Internetové stránky obnoveného Festivalu politické písně Sokolov si vybrala Národní knihovna do svého archivu webových stránek. Archiv slouží k ukládání zajímavých a významných

Skokanky roku dostanou vejce poštou

20.6.2009 – Sokolovský deník – Na zásilku se mohou těšit Olga Zubová s Věrou Jakoubkovou

Paroubková převzala za manžela cenu pro Papaláše roku

20.6.2009 – České noviny.cz – Sokolov – Cenu za vítězství v internetové anketě o Papaláše roku, kterou vyhlásili organizátoři obnoveného Festivalu politické písně Sokolov, dnes v tomto městě za svého manžela

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Ester Kočičková

Týdeník RESPEKT

Transparency International

Inventura demokracie

Karlovarská rocková mapa

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

náhled tisku | tisknout | nahoru

Respekt Karlovarský kraj Město Sokolov Mladá Fronta Dnes Investon s.r.o. Student Agency Radio Beat

2009 – 2010 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia